Apache OpenOffice

Apache OpenOffice dla Mac

Darmowy pakiet biurowy na Mac

OpenOffice.org to darmowy zestaw aplikacji przydatnych w każdym przedsiębiorstwie i domu. Stanowi doskonalą alternatywę dla pakietu biurowego Microsoft Office.W skład OpenOffice.org wchodzi edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, baza danych oraz... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Umożliwia zaawansowaną edycję tekstu
  • Szeroki wachlarz odczytywanych formatów
  • Eksport do PDF

Wady

  • Niedopracowany system aktualizacji automatycznych
  • Nieciekawy wygląd

Doskonały
9

OpenOffice.org to darmowy zestaw aplikacji przydatnych w każdym przedsiębiorstwie i domu. Stanowi doskonalą alternatywę dla pakietu biurowego Microsoft Office.

W skład OpenOffice.org wchodzi edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, baza danych oraz programy do przygotowywania prezentacji multimedialnych i prostych rysunków. Pakiet jest kompatybilny z większością popularnych formatów, zapisuje je i odczytuje. Za pomocą OpenOffice.org możliwe jest również otworzenie najnowszych standardów Microsoftu, plików DOCX, XLSX. Pakiet wspiera także eksport do PDF, by dokument wyglądał na każdym komputerze tak samo.

Od strony technicznej nie można OpenOffice.org nic zarzucić. Wyposażono go w wiele zaawansowanych funkcji, przydatnych przy tworzeniu nawet bardzo skomplikowanych dokumentów. Wszystkie programy wchodzące w skład pakietu działają szybko i sprawnie. Jedynie aktualizacje automatyczne potrafią się czasem zawiesić. Niestety od strony wizualnej OpenOffice.org nie poraża. Zadowoleni będą tradycjonaliści i miłośnicy klasyki. Z drugiej strony brak fajerwerków graficznych i widowiskowych opcji nie przeszkadza, a wręcz pomaga skoncentrować się na pracy.

OpenOffice.org to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących dobrego, darmowego pakietu biurowego. Z powodzeniem posłuży do napisania pracy magisterskiej, czy przygotowania prezentacji nowego produktu.

Najczęściej pobierane Pakiety biurowe na mac

Apache OpenOffice

Download

Apache OpenOffice 4.1.2

Opinie użytkowników o Apache OpenOffice

  • według Anonymous

    Open Office. Używam tego programu i jestem zadowolona. Z wyglądu przypomina stary pakiet Microsoft i jest do niego bardzo podobny, dość Więcej

Sponsorowany×